Журнал «Аптечный аудит» —

первое специализированное издание для руководителей

и бухгалтеров предприятий фармацевтической отрасли.

Из официальных источников

ДФСУ щодо укладення договорів про визнання електронних документів

Державна фіскальна служба України повідомляє, що 15.11.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №557 «Про затвердження Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03.08.2017 за №959/30827, який розроблено з метою нормативно-правового врегулювання обміну електронними документами з контролюючими органами.

Прочитать остальную часть записи »

Систему блокировки налоговых накладных временно приостановят: детали законодательных изменений

Верховная Рада приняла Закон «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно обеспечения сбалансированности бюджетных поступлений в 2018 году» (законопроект №6776-д).

Кроме того, что принятый документ предусматривает индексацию ставок налогов, установленных в абсолютных значениях, к нему был предложен целый ряд поправок, которые были одобрены народными депутатами.

Прочитать остальную часть записи »

ДФС відзвітувала про роботу системи моніторингу ризиків і блокування податкових накладних

17 листопада 2017 року набули чинності Зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, затверджені наказом Мінфіну від 09.11.2017 р. №926.

Відповідно до змін, запроваджується автоматичне прийняття таблиці платника для підприємств із податковим навантаженням понад 2% і градація рівня ризикового товару залежно від податкового навантаження.

Прочитать остальную часть записи »

Доступні ліки – підсумки за півроку: У кожному регіоні країни програмою користується від 100 до 200 тисяч пацієнтів

За 6 місяців дії програми «Доступні ліки», держава забезпечила українців препаратами на суму понад 235 млн грн. А пацієнти отримали ліки за 6,5 млн рецептів.

Прочитать остальную часть записи »

Держлікслужба інформує та звітує

Основним завданням Держлікслужби є реалізація державної політики у сферах контролю якості, безпеки лікарських засобів та протидії їх незаконному обігу.

Якість лікарського засобу — сукупність властивостей, які надають лікарському засобу здатність задовольняти споживачів відповідно до свого призначення і відповідають вимогам, встановленим законодавством (згідно Закону України "Про лікарські засоби");

Прочитать остальную часть записи »

Як працюватиме оновлений Нацперелік – відповіді на поширені запитання

Національний перелік основних лікарських засобів – це перелік безпечних ліків із доведеною ефективністю, які держава гарантуватиме пацієнту безкоштовно.

27-го вересня за ініціативою Міністерства охорони здоров’я, Кабмін ухвалив рішення про відтермінування до 1 січня 2018 року вимоги щодо закупівель та відпуску на пільгових умовах або безоплатно лікарських засобів за оновленим Нацпереліком. Відповідна постанова оприлюднена на урядовому порталі: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=250308012

Прочитать остальную часть записи »

Кабмін відтермінував до 1 січня 2018 вимогу щодо закупівель та відпуску на пільгових умовах або безоплатно лікарських засобів за оновленим Нацпереліком

Постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання закупівлі лікарських засобів» опублікована на урядовому порталі.

Кабінет Міністрів України прийняв рішення перенести обов’язкову вимогу щодо здійснення закладами охорони здоров’я закупівлі лікарських засобів, включених до Національного переліку основних лікарських засобів, на 1 січня 2018 року.

Прочитать остальную часть записи »

Роз’яснення щодо запровадження оновленого Національного переліку основних лікарських засобів

1 липня 2017 року набула чинності постанова КМУ від 16 березня 2017 р. № 180 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою у новій редакції було затверджено Національний перелік основних лікарських засобів.

Прочитать остальную часть записи »

ТПП будет удостоверять форс-мажор при наличии спецдокумента от Киберполиции

Торгово-промышленная палата Украины сможет удостоверять факты форс-мажорных обстоятельств только на основании документов, полученных от Киберполиции.

Прочитать остальную часть записи »

СБУ не будет штрафовать за использование программы «1С», приобретенной до введения санкций

Во время экспресс-анализа запрета использования продукта «1С» украинскими предприятиями компания ЛИГА:ЗАКОН подчеркивала, что при использовании программы по лицензиям, приобретенным до введения санкций, бизнес не будут штрафовать.

Прочитать остальную часть записи »

Реклама:

Книжный магазин: