Журнал «Аптечный аудит» —

первое специализированное издание для руководителей

и бухгалтеров предприятий фармацевтической отрасли.

Разъяснения официальных органов

Щодо використання бухгалтерської програми «1С: Бухгалтерія»

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ КОНТРРОЗВІДУВАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ У СФЕРІ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

ЛИСТ

від 28.06.2017 р. №30/1/5-4716

Департаментом, за дорученням керівництва Служби безпеки України, розглянуто Ваш лист щодо використання бухгалтерської програми "1С: Бухгалтерія".

За результатом розгляду повідомляємо наступне.

Використання госпрозрахунковими підприємствами програмного продукту "1С: Бухгалтерія" за ліцензіями, що були придбані ними до набуття чинності Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017, не є порушенням чинного законодавства України.

За виявленими фактами порушення чинного законодавства України Службою безпеки України вживатимуться заходи відповідно до її завдань, передбачених статтею 2 Закону України "Про Службу безпеки України".

Виключний перелік юридичних осіб, щодо яких застосовано обмежувальні заходи (санкції), міститься в додатку 2 до рішення Ради безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", уведеного в дію Указом Президента України від 15.05.2017 №133/2017.

 Т. в. о. начальника Департаменту        С. Кравцов

Роз’яснення МОЗ стосовно занепокоєння аптечних закладів та мереж щодо реалізації залишків лікарських засобів

У зв’язку з інформацією, яка поширюється у мережі Інтернет стосовно занепокоєння аптечних закладів та мереж щодо реалізації залишків лікарських засобів, повідомляємо наступне.

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що 25 березня 2017 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №180 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», що регламентує у новій редакції Національний перелік основних лікарських засобів, до якого включені лікарські засоби, необхідні для забезпечення надання медичної допомоги населенню в закладах охорони здоров'я.

Прочитать остальную часть записи »

Реклама:

Книжный магазин: