Журнал «Аптечный аудит» —

первое специализированное издание для руководителей

и бухгалтеров предприятий фармацевтической отрасли.

Розроблено проект графіка перенесень робочих днів у 2018 році

Мінсоцполітики розробило проект графіка перенесень робочих днів у 2018 році. Згідно з документом керівникам підприємств, установ та організацій для працівників з п'ятиденним робочим тижнем з двома вихідними днями в суботу та неділю рекомендовано перенести у 2018 році робочі дні з:

– п'ятниці, 9 березня — на суботу, 17 березня;

– понеділка, 30 квітня — на суботу, 5 травня;

– п'ятниці, 29 червня — на суботу, 23 червня;

– понеділка, 31 грудня — на суботу, 29 грудня.

Перенесення робочих днів Уряд робить щорічно з метою забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для відзначення свят. Але коли цей графік буде затверджено, для бізнесу він буде лише рекомендацією — у кожному конкретному випадку робочий режим визначається індивідуально з дотриманням приписів трудового законодавства.

Крім того, не можна виключати, що в затвердженому варіанті урядових рекомендацій будуть враховані і свіжі нововведення — офіційний святковий день Різдво Христове за Григоріанським календарем — 25 грудня, а також скасування вихідного дня 2 травня (вихідним залишається тільки 1 травня — День праці). Це передбачено прийнятими минулого тижня змінами до КЗпП (законопроект №5496), які ще мають бути схвалені Президентом та опубліковані.

Liga.net

Реклама:

Книжный магазин: